top of page
_K206945.JPG

Kdo jsme, co nabízíme, s kým spolupracujeme, jak programy objednáte...

KDO, CO, PROČ?
kudyznudy-RGB.jpg

Velvarské kulturně edukační centrum VELVAREUM je edukační sekcí Městského muzea Velvary, které je pak organizační složkou města Velvary. Velvareum vzniklo, díky vstřícnosti města Velvary, jako platforma propojující velvarské kulturní a vzdělávací instituce, spolky a jednotlivce. Vytváříme a realizujeme lektorské edukační programy pro školy, školky a dětské skupiny, ale i programy pro skupiny výletníků nebo obyvatel města Velvary. 

Programy prozatím vytváří i realizuje zaměstnankyně Městského muzea Kateřina Linhartová (dříve Špičková), která je zde zaměstnána na pozici edukátor v kultuře.

Programy pro školy jsou koncipovány tak, aby jejich prostřednictvím byly naplňovány obsahy stanovené rámcovým vzdělávacím programem.

Spolupracujeme s Městským muzeem Velvary, Městskou knihovnou, Galerií Tomáš Vosolsobě, Muzeem technických hraček, Velvarskou Kostkou a s velvarskými spolky.

Programy objednávejte e-mailem nebo telefonicky, a to nejlépe s dostatečným časovým předstihem. 

Většina programů trvá 90 minut. Časy lze většinou přizpůsobit na základě předběžné dohody.

K většině programů učitel po vyžádání obdrží metodické pokyny pro další rozvíjení tématu programu v následné školní výuce.

Ceny programů jsou uvedeny v nabídce. Platbu je možno provádět na místě v hotovosti nebo prostřednictvím faktury.

Brožuru s nabídkou programů můžeme v tištěné podobě doručit na vyžádání do Vaší instituce, nebo si ji můžete v pdf stáhnout a vytisknout sami.

bottom of page